Yay Burcu Kedisi


Yay burcu kedisi maceracı ruhu ile kedilerin en eğlencelilerinden biridir. Ama tabi ki maceracı ruhu bu kedilerin evde kapalı kalmaktan pek hoşlanmamasına da neden olduğu için firar girişimleri sahiplerini canından bezdirebilir. Yay kedisi evde oturmayı sevmez, gezgindir ama merak etmeyin gezip gezip sonunda size dönecektir. Ne demişler yay kedisinin dönüp dolaşıp geleceği yer sahibinin dizlerinin dibidir.

Yay burcu kedilerin en maceraperestidir
Yay burcu kedilerin en maceraperestidir

Yay kedisi her zaman yavru kalır!

Hepimizin hayali değil midir göz açıp kapayıncaya kadar büyüyen sevgili kedilerimizin hep bebek kalması. İşte yay kedisi bu dileklerin gerçeğe dönüşmüş halidir. Elbette fiziksel olarak büyür ama ruhen asla büyümez! Yay kedileri her zaman yavru bir kedi gibi hareket ederler ve bu durum bazen yorucu olsa da aslında çok keyiflidir de aynı zamanda.

cropped_15001611865654ca5426ddc5.39494128

O bir oburdur!

Yay kedisi oburdur ve tam tabiri ile tıkınmaya bayılır. Farklı şeyler yemek ve abur cubur atıştırmak onun bir numaralı hobisidir. Yediğiniz her şeyden az az ona da verirseniz zevkten dört köşe olacaktır. Tabi bu arada yedikleriniz içinde kedilere zararlı olan şeyler varsa vermemeniz daha mantıklı.

Yay kedisi çok hareketlidir

Yay burcu kedileri aynı zamanda çok da hareketlidir. Zaten hareketsiz olup da gezgin olmaları imkansız değil mi? Yay kedisi sahibi ile oynamaya bayılır. Bu nedenle onla mutlaka olabildiğince fazla oynayın. Oynayamadığınız zamanlarda mutlaka sizi oyuna davet edecektir, davetine icabet etmezseniz küçük tırmık darbeleri ile sizi kendisiyle oynamak zorunda bırakacaktır. Bu yüzden siz siz olun, tırmık darbelerine mahal vermeden sevgili kedinizin oyun davetini kabul edin.

Bu İçeriğe Tatlı Bir Tepki Verin! :)

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Tatlı Tatlı
0
Tatlı
Akıllı Akıllı
0
Akıllı
LOL LOL
0
LOL
Sevdim! Sevdim!
0
Sevdim!
Omg Omg
0
Omg
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
o ne? o ne?
0
o ne?
Hande
Merhaba ben Hande KediKutusu.Com'da sizleri kediler hakkında daha fazla bilgilendirmek için bulunuyorum! Bütün yazılarım da yorumlara cevap veriyorum istediğinizi sormakta özgürsünüz!

Yorum sayısı 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yay Burcu Kedisi

Giriş

Sevgili kedi sever giriş yapıp özgürce yorum yapabilir yeni hikayeler yaratabilirsiniz :)

Captcha!
Don't have an account?
Kayıt Ol

Şifremi Unuttum

şifrenizi kolayca sıfırlayabilirsiniz :)

Back to
Giriş

Kayıt Ol

Sevgili kedi sever! Hoşgeldin seni aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz! :)

Captcha!
Back to
Giriş
Format Seçiniz
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
İçerik
Yazı ve Görsel İçerik
Liste
Klasik Listeleme Formatı
Caps
Kendi resmin ile özel caps yap
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embeds
Gif
Gif formatında yayınla