Pofudukların Efendisi Tüylü Kedi


Kediler dünyanın en güzel ve en sevilmeye değer canlıları, çünkü onlar sadece güzel değil aynı zamanda sevimli, akıllı, özgür ruhlu ve tüylüler! Evet, kedilerin bu denli çok sevilmesinde tüylerinin büyük bir rolü olduğunu yadsımak mümkün değil. Öyle ya kedileri okşarken kendimizden geçmemiz, yüzümüze sürtündüklerinde keyiften bayılmamız hep o yumuşacık, mis gibi kedi kokan tüyler yüzünden değil mi? İşte herhalde bu nedenlerle olsa gerek tüylü kediler kedi aleminin her daim en sevilen ve en popüler parçalarından biri olmayı başarıyorlar.

Tüylü kedi ile yaşa tüy kadar hafif hisset!

Bütün gün işte yorulmuşsun, derdin, sıkıntının bini bir para üstüne bir de işten eve dönerken çektiğin trafik çilesi nedeniyle hepten bitmişsin, anahtarı kapının kilidine sokup çeviriyorsun, kapıyı açıyorsun ve seni şöyle bir tatlılık karşılıyor! Ne dert kalır ne tasa, olursun tüy gibi hafif!

Stres mi? O da ne?

Ayaklarını uzatıyorsun, tüylü topaç hoplaya hoplaya yanına geliyor gıdısını açıyor okşaman için, karşı koymak ne mümkün? Başlıyorsun okşamaya, ellerin o yumuşacık tüylere değer değmez stres uçup gidiyor. Üstüne bir de sen okşadıkça ve tüylü kedi mırladıkça mayıştıkça mayışıyorsun…

Geceleri üşüyenlerden değilsin!

Gece oldu, yatağına girdin, hop tüylü kedi de sıçradı yattı yanına! Pofutuk tüyleri ile ısıttı yatağı, seni, şanslısın! Kaç kişi buz gibi yatağında üşürken sen üşüyenlerden değilsin!

Yani…

Yanisi oldu da bir gün sokakta yürürken böyle hüzünlü hüzünlü duran bir tüylü kedi yavrusu çıkarsa karşına sakın ona arkanı dönüp gitme, gitme ki yukarıda tüm anlattıklarımız hayal olmaktan çıkıp gerçeğe dönsün, tüylü yavru da sıcak bir yuva sahibi olsun :).

Bu arada dünyanın en uzun tüylü kedisi ile tanışmak için şuraya tıklamanız yeterli.

Bu İçeriğe Tatlı Bir Tepki Verin! :)

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Tatlı Tatlı
6
Tatlı
Akıllı Akıllı
0
Akıllı
LOL LOL
0
LOL
Sevdim! Sevdim!
2
Sevdim!
Omg Omg
1
Omg
Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
o ne? o ne?
3
o ne?
Hande
Merhaba ben Hande KediKutusu.Com'da sizleri kediler hakkında daha fazla bilgilendirmek için bulunuyorum! Bütün yazılarım da yorumlara cevap veriyorum istediğinizi sormakta özgürsünüz!

Yorum sayısı 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pofudukların Efendisi Tüylü Kedi

Giriş

Sevgili kedi sever giriş yapıp özgürce yorum yapabilir yeni hikayeler yaratabilirsiniz :)

Captcha!
Don't have an account?
Kayıt Ol

Şifremi Unuttum

şifrenizi kolayca sıfırlayabilirsiniz :)

Back to
Giriş

Kayıt Ol

Sevgili kedi sever! Hoşgeldin seni aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz! :)

Captcha!
Back to
Giriş
Format Seçiniz
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
İçerik
Yazı ve Görsel İçerik
Liste
Klasik Listeleme Formatı
Caps
Kendi resmin ile özel caps yap
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embeds
Gif
Gif formatında yayınla