Neden Kedi Tırmalama Ağacı Almalı?


Kedi besleyen kişilerin yaşadıkları sıkıntılardan biri, kedilerin koltukları tırmalamasıdır. Bu sorunu ortadan kaldıracak en iyi çözüm önerilerinden bir tanesi kedi tırmalama ağacına sahip olmaktır. Bu ürün hem kullanışlı hem de avantajlıdır. Kedi tırmalama ağacı, kediler için eğlenceli olan ve onu ciddi ölçüde oyalayacak olan materyallerdir ve bir sütun halindedir. Bu eşyanın çok sayıda yararı bulunur. Bu sebeple kedi sahiplerinin bu üründen alması ve kullanması gerekir. Kedilerin tırmalama ihtiyacı içgüdüsel bir şekilde olmaktadır, haliyle bu ihtiyacı ona özel bir ürünle gidermek yerinde bir karar olacaktır. Bu ürünle kedinin tırmalama isteği giderilir ve evdeki diğer eşyalar da bu durumdan zarar görmez.

kedi-neden-tirmalar

Kedi Tırmalama Ağacının Avantajları

Bu eşya kedilerin tırnaklarına yarar sağlar. Bu sayede tırnaklar kolay bir şekilde gelişir, hem güçlü hem de sağlıklı tırnaklara sahiptirler. Kapalı ortamlarda bulunan kediler için bu eşya, hareket etme olanağı sunan bir ürün olur. Kedilerin hareket edeceği bir ortam sunmak için ideal bir üründür, ahşap yapılı olası da ayrı bir güzel yönüdür.

 

kedi-tirmalama-agaci

 

Kilo Alma Aorununa Egzersizli Çözüm

Kedinizin kilo alma problemi varsa bu ürün size doğal egzersiz olanağı sunacaktır. Bu ürünle oynayan kedi hep hareket halinde olacaktır. Yani bu ürünle oynaması bir bakıma egzersiz yapması ile eşdeğer konumdadır. Aynı zamanda eklem sorunları yaşayan kedilerin hareket etmesi faydalı olduğundan, bu kediler için de oldukça faydalı bir üründür.

 

neden-kedi-tirmalama-agaci-almali

 

Kedilere Kişisel Alan Olanağı Sunar

Sadece kedilerin kullanacağı bu ürünler, onlara kişisel alan ortamı sunar. Böylelikle onlar da kendilerine özgü alan ve ürün olmasının tadını çıkartmaktadır.

 

kedi-tirmalama-agaci-neden-gerekli

 

Kedilere Eğlence Olanağı Sunar

Kediler de tıpkı insanlar gibi eğlence ihtiyacı hisseder. Bu ihtiyaca yanıt vermek için kedi tırmalama ağaçları ideal oyuncaklar niteliğindedir. Kediler genel olarak bu eşya ile vakit geçirmekten hoşlanır ve uzun süre bu eşyalar ile oynarlar. Yani evde yaşayan kedilerin vakit geçireceği bu ürünler, onlara farklı aktivite yapma olanağı sunar. Aynı zamanda bu ürün, kedilerin can sıkıntılarına birebir gelmektedir.

 

Bu İçeriğe Tatlı Bir Tepki Verin! :)

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Tatlı Tatlı
1
Tatlı
Akıllı Akıllı
0
Akıllı
LOL LOL
0
LOL
Sevdim! Sevdim!
2
Sevdim!
Omg Omg
1
Omg
Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
o ne? o ne?
1
o ne?

Yorum sayısı 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Neden Kedi Tırmalama Ağacı Almalı?

Giriş

Sevgili kedi sever giriş yapıp özgürce yorum yapabilir yeni hikayeler yaratabilirsiniz :)

Captcha!
Don't have an account?
Kayıt Ol

Şifremi Unuttum

şifrenizi kolayca sıfırlayabilirsiniz :)

Back to
Giriş

Kayıt Ol

Sevgili kedi sever! Hoşgeldin seni aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz! :)

Captcha!
Back to
Giriş
Format Seçiniz
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
İçerik
Yazı ve Görsel İçerik
Liste
Klasik Listeleme Formatı
Caps
Kendi resmin ile özel caps yap
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embeds
Gif
Gif formatında yayınla