Aslan Burcu Kedisi


Tüm kediler içinde en gururlu olan aslan burcu kedisidir. Bununla da kalmaz ve gerçekten de küçük bir aslan gibi davranır. Yani aslan ormanların aslan kedisiyse evlerin kralıdır dememiz boşuna değil. Yani eğer aslan burcu bir kedi ile birlikte yaşıyorsanız evin patronunun siz değil o olduğunu bilmeli ve bunu kabullenmelisiniz. Aksi takdirde yaşayabileceğiniz çatışmalardan genellikle siz zararlı çıkarsınız bizden söylemesi.

Aslan kedisi çok çekicidir
Aslan kedisi çok çekicidir

Aslan burcu kedisi gösterişlidir

Aslan burcu kedilerinin görüntüleri de kral karakterleri ile büyük bir uyum içindedir. İnsan kralların gösterişli giysilerinin yerini aslan kedisinin heybetli yapısı, muhteşem tüyleri ve tabi ki kasıntı yürüyüşü alır. Üstelik bu kediler çoğu kedinin aksine süslenmeyi de severler. Yani aslan burcu kedisi boynuna takılan parıltılı bir tasmaya muhtemelen hiç itiraz etmeyeceği gibi gayet de mutlu olacaktır.

O bir gurmedir!

“Kedi değil mi? Ben ne verirsem onu yer işte” diye düşünüyorsanız bunu hemen unutun! Çünkü kral ruhlu aslan kedisi yemek konusunda da krallara yakışır bir tutum sergiler ve her şeyi yemez. Kalitesiz mamalar aslan kedisi için kesinlikle uygun değildir. Gerekirse az yer ama öz yemek ister. Bu nedenle küçük aslanınız için mama seçimi konusunda hem özenli olmanızda hem de kesenin ağzını açmanızda fayda var.

Ve tabi ki nazlıdır

Tahmin edeceğiniz üzere aslan kedisi son derece de nazlıdır. Hele bir de evde başka bir hayvan varsa ve onunla küçük aslandan fazla ilgilenilirse üzüntüye boğulacağından emin olabilirsiniz. Bu yüzden birden fazla hayvanın bir arada yaşadığı evlerde aslan kedisine mutlaka özen göstermek hatta onu biraz da şımartmak gerekebilir.

Bu İçeriğe Tatlı Bir Tepki Verin! :)

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Tatlı Tatlı
0
Tatlı
Akıllı Akıllı
0
Akıllı
LOL LOL
0
LOL
Sevdim! Sevdim!
3
Sevdim!
Omg Omg
0
Omg
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
o ne? o ne?
1
o ne?
Hande
Merhaba ben Hande KediKutusu.Com'da sizleri kediler hakkında daha fazla bilgilendirmek için bulunuyorum! Bütün yazılarım da yorumlara cevap veriyorum istediğinizi sormakta özgürsünüz!

Yorum sayısı 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aslan Burcu Kedisi

Giriş

Sevgili kedi sever giriş yapıp özgürce yorum yapabilir yeni hikayeler yaratabilirsiniz :)

Captcha!
Don't have an account?
Kayıt Ol

Şifremi Unuttum

şifrenizi kolayca sıfırlayabilirsiniz :)

Back to
Giriş

Kayıt Ol

Sevgili kedi sever! Hoşgeldin seni aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz! :)

Captcha!
Back to
Giriş
Format Seçiniz
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
İçerik
Yazı ve Görsel İçerik
Liste
Klasik Listeleme Formatı
Caps
Kendi resmin ile özel caps yap
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embeds
Gif
Gif formatında yayınla